PANCR lánc 55/0,7 cm
Kód: S7200Termék részletes leírása
PANCR lánc 55/0,7 cm
Egyedi, csillogó és mindenekelőtt az Öné — PANCR lánc 55/0,7 cm (súlya mindössze 38.8 g). Dizájn, tartósság és tökéletes anyagharmonía. A nemesacél arról gondoskodik, hogy az öröm sokáig kitartson.
Miért éppen nemesacél? mert nem feketedik, nem okoz allergiát és nem fakul. Minden ékszerünket független laboratóriumban ellenőrizzük, így nyugodt lehet a minőséget illetően.
★★★★★ Kiváló megmunkálás, gyors kézbesítés, ráadásul gyönyörűen csomagolva. Mit kívánhatna többet? — Tereza V.
Néhány kattintás, és az ékszer már úton is van Önhöz. 13 óráig rendel? Még aznap útnak indul. 20 000 Ft felett ingyenes a szállítás, és ha mégsem passzol, 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- PANCR lánc 55/0,7 cm (súlya mindössze 38.8 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Szerezzen örömet magának — megérdemli!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | 55 cm |
| Súly: | 38,8 g |
| Szélesség: | 7 mm |
| Szín: | ezüst |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
