PANCR lánc 50/0,2 cm GOLD
Kód: S7042Termék részletes leírása
PANCR lánc 50/0,2 cm GOLD
Egyedi, csillogó és mindenekelőtt az Öné — PANCR lánc 50/0,2 cm GOLD (súlya mindössze 3.3 g). Dizájn, tartósság és tökéletes anyagharmonía. A nemesacél arról gondoskodik, hogy az öröm sokáig kitartson.
Minden darabunk minőségellenőrzésen megy át független laboratóriumban. Hipoallergén anyag, kíméletes a bőrhöz, színálló felület.
★★★★★ Egy barátnőm ajánlására rendeltem és nem bántam meg. A minőség valóban kiváló! — Markéta Z.
Ragyogja be a napját a BRUNOshop.hu-val! Rendeljen 13 óráig, és csomagját még aznap feladjuk. 20 000 Ft felett nem kell foglalkoznia a szállítási költséggel. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- PANCR lánc 50/0,2 cm GOLD (súlya mindössze 3.3 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Tegye a kosárba és ragyogjon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Felület: | Fényes |
| Felületkezelés: | Sárga PVD |
| Hosszúság: | 50 – 59 cm |
| Súly: | 3,3 g |
| Szélesség: | 2 mm |
| Szín: | arany |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
