PANCR lánc 45/0,3 cm
Kód: S7020Termék részletes leírása
PANCR lánc 45/0,3 cm
Ismerje be — ez szerelem első látásra. PANCR lánc 45/0,3 cm (súlya mindössze 6.2 g) lenyűgözi Önt a dizájnjával, a nemesacél pedig garantálja, hogy ez a szerelem tartós marad.
Minden darabunk minőségellenőrzésen megy át független laboratóriumban. Hipoallergén anyag, kíméletes a bőrhöz, színálló felület.
★★★★★ Gyönyörű ékszer, pontosan úgy néz ki, mint a képen. Minden nap viselem, és tartja a színét és a fényét. — Veronika L.
Rendeljen 13 óráig, és csomagja még aznap útnak indul. 20 000 Ft felett ingyenes a szállítás. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- PANCR lánc 45/0,3 cm (súlya mindössze 6.2 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Az új kedvenc ékszere már várja Önt!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | 40 – 49 cm |
| Súly: | 6,2 g |
| Szélesség: | 3 mm |
| Szín: | ezüst |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
