Nyitott karkötő fekete kővel GOLD
Kód: S7128Termék részletes leírása
Nyitott karkötő fekete kővel GOLD
Ez nem csoda. Egyáltalán nem. Ez Nyitott karkötő fekete kővel GOLD (súlya mindössze 7.4 g) – nemesacélból készült ékszer, amely remekül néz ki, és még jobban ellenáll az időnek, a víznek és a mindennapi viselésnek.
Nincs feketedés, nincs allergia — csak a tiszta elegancia, ezt nyújtja a nemesacél. Független laboratórium ellenőrzi minden darab minőségét.
★★★★★ Egy barátnőm ajánlására rendeltem és nem bántam meg. A minőség valóban kiváló! — Veronika L.
Szerezze be a legcsillogóbb ajándékot a BRUNOshop.hu-ról! A 13 óráig leadott rendeléseket még aznap feladjuk, 20 000 Ft felett pedig ingyenes a szállítás.
Miért vásároljon nálunk
- Nyitott karkötő fekete kővel GOLD (súlya mindössze 7.4 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Tegye a kosárba és ragyogjon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Felület: | Fényes |
| Felületkezelés: | Sárga PVD |
| Hosszúság: | 16 cm |
| Kövek: | Kubikus cirkónia |
| Súly: | 7,4 g |
| Szélesség: | 11 mm |
| Szín: | fekete |
| Záródás: | Záródás nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
