Karkötő FIGARO LAPKÁVAL 0,6 cm
Kód: S7183Termék részletes leírása
Karkötő FIGARO LAPKÁVAL 0,6 cm
Figyelem, Karkötő FIGARO LAPKÁVAL 0,6 cm függőséget okoz (43 mm, magasság 7 mm, súlya mindössze 10.1 g). Amint egyszer felveszi, nem fogja akarni levenni. Szerencsére nemesacélból nem is kell.
Miért éppen nemesacél? mert nem feketedik, nem okoz allergiát és nem fakul. Minden ékszerünket független laboratóriumban ellenőrizzük, így nyugodt lehet a minőséget illetően.
★★★★★ Kiváló megmunkálás, gyors kézbesítés, ráadásul gyönyörűen csomagolva. Mit kívánhatna többet? — Veronika L.
Szerezze be a legcsillogóbb ajándékot a BRUNOshop.hu-ról! A 13 óráig leadott rendeléseket még aznap feladjuk, 20 000 Ft felett pedig ingyenes a szállítás.
Miért vásároljon nálunk
- Karkötő FIGARO LAPKÁVAL 0,6 cm (43 mm, magasság 7 mm, súlya mindössze 10.1 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Kitűnő ajándék? Rendeljen néhány kattintással!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 43x7 mm |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | 21 cm |
| Súly: | 10,1 g |
| Szélesség: | 6 mm |
| Szín: | ezüst |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
