Karkötő FIGARO 0,6 cm
Kód: S7185Termék részletes leírása
Karkötő FIGARO 0,6 cm
Ébressze fel a stílusát Karkötő FIGARO 0,6 cm (súlya mindössze 9.3 g). Egyetlen darab nemesacél többre képes, mint egy egész szekrény. Győződjön meg róla saját maga.
Minden darabunk minőségellenőrzésen megy át független laboratóriumban. Hipoallergén anyag, kíméletes a bőrhöz, színálló felület.
★★★★★ Gyönyörű ékszer, pontosan úgy néz ki, mint a képen. Minden nap viselem, és tartja a színét és a fényét. — Simona N.
Rendeljen 13 óráig, és csomagja még aznap útnak indul. 20 000 Ft felett ingyenes a szállítás. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Karkötő FIGARO 0,6 cm (súlya mindössze 9.3 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Ne hagyja ki ezt a darabot!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | 20 cm |
| Súly: | 9,3 g |
| Szélesség: | 6 mm |
| Szín: | ezüst |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
