Fülbevaló BUBORÉKOK zöld cirkóniával GOLD
Kód: S7211Termék részletes leírása
Fülbevaló BUBORÉKOK zöld cirkóniával GOLD
Fülbevaló BUBORÉKOK zöld cirkóniával GOLD mindössze 2,2 g súllyal – detail, amely megváltoztatja az egész outfit. Nemesacélból, amely nem feketedik, nem okoz allergiát, és minden körülmények között gyönyörű marad.
Nincs feketedés, nincs allergia — csak a tiszta elegancia, ezt nyújtja a nemesacél. Független laboratórium ellenőrzi minden darab minőségét.
★★★★★ Végre olyan ékszerek, amelyek nem fakulnak és sokáig tartanak. Már egész gyűjteményem van belőle! – Lucie V.
Rendeljen 13 óráig, és csomagja még aznap útnak indul. 20 000 Ft felett ingyenes a szállítás. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.

Miért vásároljon nálunk
- Fülbevaló BUBORÉKOK zöld cirkóniával GOLD mindössze 2,2 g súllyal
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Rendeljen meg és győződjön meg róla saját maga!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fülbevalók |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 4x4 mm |
| Felület: | Fényes |
| Fülbevaló záródása: | Csuklós |
| Kövek: | Kubikus cirkónia |
| Méret: | 14x16 mm |
| Súly: | 2,2 g |
| Szín: | zöld, arany |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
