Fülbevaló BUBORÉKOK cirkóniával
Kód: S7208Termék részletes leírása
Fülbevaló BUBORÉKOK cirkóniával
Olyan fülbevaló-t keres, amely tökéletes minden outfithez? Fülbevaló BUBORÉKOK cirkóniával mindössze 2,2 g súllyal pontosan a megfelelő választás. Nemesacélból, amely nem feketedik, nem okoz allergiát, és minden körülmények között gyönyörű marad.
Nincs feketedés, nincs allergia — csak a tiszta elegancia, ezt nyújtja a nemesacél. Független laboratórium ellenőrzi minden darab minőségét.
★★★★★ Gyönyörű ékszer, pontosan úgy néz ki, mint a képen. Minden nap viselem, és tartja a színét és a fényét. — Ivana A.
Rendeljen 13 óráig, és csomagja még aznap útnak indul. 20 000 Ft felett ingyenes a szállítás. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.

Miért vásároljon nálunk
- Fülbevaló BUBORÉKOK cirkóniával mindössze 2,2 g súllyal
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Kitűnő ajándék? Rendeljen néhány kattintással!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fülbevalók |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 4x4 mm |
| Felület: | Fényes |
| Fülbevaló záródása: | Csuklós |
| Kövek: | Kubikus cirkónia |
| Méret: | 14x17 mm |
| Súly: | 2,2 g |
| Szín: | ezüst |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
