Fonott lánc 60/0,3 cm
Kód: S7005Termék részletes leírása
Fonott lánc 60/0,3 cm
Mi lenne, ha létezne egy luxusosan kinéző ékszer, amely semmilyen gondozást nem igényel? Létezik. A neve Fonott lánc 60/0,3 cm (súlya mindössze 15.0 g), és nemesacélból készült — olyan anyagból, amely bárminek ellenáll.
Tartósság a főszerepben — a nemesacél ellenáll a víznek, az izzadságnak és a parfümnek. Minden ékszerünk minőségellenőrzésen megy át, és évekig hibátlanul szolgál.
★★★★★ Meglepett, hogy ennyi pénzért ilyen minőségi ékszert kaptam. Biztosan visszatérek még! — Tereza V.
Rendeljen 13 óráig, és csomagja még aznap útnak indul. 20 000 Ft felett ingyenes a szállítás. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Fonott lánc 60/0,3 cm (súlya mindössze 15.0 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Lepje meg magát vagy szeretteit — rendelje meg azonnal!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | 60 – 69 cm |
| Súly: | 15 g |
| Szélesség: | 3 mm |
| Szín: | ezüst |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
