Dupla bokalánc TELI SZÍV gömbökkel GOLD
Kód: S7110Termék részletes leírása
Dupla bokalánc TELI SZÍV gömbökkel GOLD
Na az oldalon éppen csillog a Dupla bokalánc TELI SZÍV gömbökkel GOLD (5 mm, magassága 6 mm, súlya mindössze 2.9 g). Ami látható, az csak a kezdet – a nemesacél garantálja, hogy ez a szerelem első pillanattól tartós lesz.
Minden darabunkat minőségellenőrzésen vezetünk át független laboratóriumban. Hipoallergén anyag, kíméletes a bőrhöz, színálló felület.
★★★★★ Egy barátnőm ajánlására rendeltem és nem bántam meg. A minőség valóban kiváló! — Eva R.
Ragyogja be a napját a BRUNOshop.hu-val! 13 óráig leadott rendelés esetén csomagját még aznap feladjuk. 20 000 Ft felett nem kell fizetnie a szállítási költséget. Nem tetszett? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Dupla bokalánc TELI SZÍV gömbökkel GOLD (5 mm, magassága 6 mm, súlya mindössze 2.9 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumból
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési lehetőség
Tökéletes ajándék: Valentin-napra, évfordulóra, a szeretet jeleként
Ajándékozzon örömet — rendeljen még ma!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 5x6 mm |
| Felület: | Fényes |
| Felületkezelés: | Sárga PVD |
| Hosszúság: | 25-30 cm |
| Súly: | 2,9 g |
| Szín: | arany |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
