Dupla állítható karkötő KARIKA
Kód: S7124Termék részletes leírása
Dupla állítható karkötő KARIKA
Mi lenne, ha létezne egy ékszer, amely luxusnak tűnik, de nem igényel karbantartást? Létezik. Ez a Dupla állítható karkötő KARIKA (16 mm, magasság 16 mm) és nemesacél anyagból készült – egy anyagból, amely bárminek ellenáll.
Egy anyag, amely a mindennapi kalandok mellett is helytáll – ez a nemesacél. Hipoallergén és színálló. Minden darab átesik a minőségellenőrzésen.
★★★★★ Kiváló megmunkálás, gyors kézbesítés, ráadásul gyönyörűen csomagolva. Mit kívánhatna még? — Renata O.
20 000 Ft feletti vásárlás esetén szállítási költséget mi álljuk. 13 óráig rendelt? A csomagja még aznap útnak indul. És ha mégsem passzolna — 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Dupla állítható karkötő KARIKA (16 mm, magasság 16 mm)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Ne hagyja ki ezt a darabot!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 16x16 mm |
| Elhelyezés: | kéz, láb |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | állítható, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm |
| Szélesség: | 2 mm |
| Szín: | ezüst |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
