Dupla állítható karkötő KARIKA GOLD
Kód: S7106Termék részletes leírása
Dupla állítható karkötő KARIKA GOLD
Egy pillantás elég. Dupla állítható karkötő KARIKA GOLD (16 mm, magassága 16 mm, súlya mindössze 2.5 g) egy ékszer, amely felkelti a figyelmet és nem engedi el. Ebből készült: nemesacél – ugyanolyan tartós, mint gyönyörű.
Minden darabunk minőségellenőrzésen megy át független laboratóriumban. Hipoallergén anyag, kíméletes a bőrhöz, színálló felület.
★★★★★ Barátnőm ajánlására rendeltem és nem bántam meg. A minőség valóban kiváló! — Eva R.
Szerezze be a legcsillogóbb ajándékot a BRUNOshop.hu-ról! A 13 óráig leadott rendeléseket még aznap feladjuk, 20 000 Ft felett pedig ingyenes a szállítás.
Miért vásároljon nálunk
- Dupla állítható karkötő KARIKA GOLD (16 mm, magassága 16 mm, súlya mindössze 2.5 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumban
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Tegye a kosárba és ragyogjon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 16x16 mm |
| Elhelyezés: | kéz, láb |
| Felület: | Fényes |
| Felületkezelés: | Sárga PVD |
| Hosszúság: | állítható, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm, 26 cm |
| Súly: | 2,5 g |
| Szín: | arany |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
