Dupla állítható karkötő FITYEGŐ SZÍV gömbökkel
Kód: S7107Termék részletes leírása
Dupla állítható karkötő FITYEGŐ SZÍV gömbökkel
Vallja be — ez első látásra szerelem. Dupla állítható karkötő FITYEGŐ SZÍV gömbökkel (12 mm, magassága 10 mm, súlya mindössze 3.6 g) elvarázsolja majd a dizájnjával, és a nemesacél garantálja, hogy ez a szerelem tartós.
Miért éppen nemesacél? mert nem feketedik, nem okoz allergiát és nem fakul. Minden ékszerünket független laboratóriumban ellenőrizzük, így nyugodt lehet a minőség tekintetében.
★★★★★ Nagyon meglepettem, hogy ennyi pénzért ilyen minőségi ékszert kaptam. Biztosan visszatérek még! — Pavla J.
Ragyogja be a napját a BRUNOshop.hu-val! 13 óráig leadott rendelés esetén csomagját még aznap feladjuk. 20 000 Ft felett nem kell fizetnie a szállítási költséget. Nem tetszett? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Dupla állítható karkötő FITYEGŐ SZÍV gömbökkel (12 mm, magassága 10 mm, súlya mindössze 3.6 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumból
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Tökéletes ajándék: Valentin-napra, évfordulóra, a szeretet jeleként
Ajándékozzon örömet — rendeljen még ma!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 12x10 mm |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | 17,5-19,5 cm (hosszabbító lánccal) |
| Súly: | 3,6 g |
| Szín: | ezüst |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
