ANKER lánc 50/0,1 cm GOLD
Kód: S7044Termék részletes leírása
ANKER lánc 50/0,1 cm GOLD
Olyan ékszert keres, amely egy szezonnál tovább tart? ANKER lánc 50/0,1 cm GOLD (súlya mindössze 1.9 g) z nemesacél ez a válasz. Nincs kompromisszum a szépség és a tartósság között.
Minden darabunk minőségellenőrzésen megy át független laboratóriumban. Hipoallergén anyag, kíméletes a bőrhöz, színálló felület.
★★★★★ Kiváló megmunkálás, gyors kézbesítés, ráadásul gyönyörűen csomagolva. Mit kívánhatna többet? — Tereza V.
Néhány kattintás, és az ékszer már úton is van Önhöz. 13 óráig rendel? Még aznap útnak indul. 20 000 Ft felett ingyenes a szállítás, és ha mégsem passzol, 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- ANKER lánc 50/0,1 cm GOLD (súlya mindössze 1.9 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Tegye a kosárba és ragyogjon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Felület: | Fényes |
| Felületkezelés: | Sárga PVD |
| Hosszúság: | 50 – 59 cm |
| Súly: | 1,9 g |
| Szélesség: | 1 mm |
| Szín: | arany |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
