Állítható PANCR lánc 40/0,1 cm GOLD
Kód: S7045Termék részletes leírása
Állítható PANCR lánc 40/0,1 cm GOLD
Minden ékszernek megvan a saját története. Az Önéje most kezdődik a következővel: Állítható PANCR lánc 40/0,1 cm GOLD (súlya mindössze 2.0 g). A nemesacél nem igényel különleges gondozást, csak Önt.
Miért éppen nemesacél? mert nem feketedik, nem okoz allergiát és nem fakul. Minden ékszerünket független laboratóriumban ellenőrizzük, így nyugodt lehet a minőséget illetően.
★★★★★ Kiváló megmunkálás, gyors kézbesítés, ráadásul gyönyörűen csomagolva. Mit kívánhatna többet? — Jana S.
Ragyogja be a napját a BRUNOshop.hu-val! Rendeljen 13 óráig, és csomagját még aznap feladjuk. 20 000 Ft felett nem kell foglalkoznia a szállítási költséggel. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Állítható PANCR lánc 40/0,1 cm GOLD (súlya mindössze 2.0 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Tegye a kosárba és ragyogjon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Felület: | Fényes |
| Felületkezelés: | Sárga PVD |
| Hosszúság: | állítható, 40 – 49 cm |
| Súly: | 2 g |
| Szélesség: | 1 mm |
| Szín: | arany |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
