Állítható lapos SNAKE lánc
Kód: S7027Termék részletes leírása
Állítható lapos SNAKE lánc
Figyelem, Állítható lapos SNAKE lánc függőséget okoz (súlya mindössze 6.9 g). Amint egyszer felveszi, nem fogja akarni levenni. Szerencsére nemesacélból nem is kell.
Miért éppen nemesacél? mert nem feketedik, nem okoz allergiát és nem fakul. Minden ékszerünket független laboratóriumban ellenőrizzük, így nyugodt lehet a minőséget illetően.
★★★★★ Kiváló megmunkálás, gyors kézbesítés, ráadásul gyönyörűen csomagolva. Mit kívánhatna többet? — Alena C.
20 000 Ft feletti vásárlás esetén a szállítást mi álljuk. 13 óráig rendel? Csomagja még aznap útnak indul. És ha mégsem passzolna — 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Állítható lapos SNAKE lánc (súlya mindössze 6.9 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Rendelje meg most és okozzon örömet!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyakláncok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | állítható, 50 – 59 cm |
| Súly: | 6,9 g |
| Szélesség: | 3 mm |
| Szín: | ezüst |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
