Állítható karkötő öt kővel GOLD
Kód: S7126Termék részletes leírása
Állítható karkötő öt kővel GOLD
Ismeri azt az érzést, amikor pontosan azt találja, amit keresett? Állítható karkötő öt kővel GOLD (4 mm, magasság 5 mm, súlya mindössze 2.3 g) nemesacélból pontosan ez a pillanat. Elegancia kompromisszumok nélkül.
Anyag, amely a mindennapi kalandok mellett is helytáll — ez a nemesacél. Hipoallergén és színálló. Minden darab átesik a minőségellenőrzésen.
★★★★★ Egy barátnőm ajánlására rendeltem és nem bántam meg. A minőség valóban kiváló! — Eva R.
Rendeljen 13 óráig, és csomagja még aznap útnak indul. 20 000 Ft felett ingyenes a szállítás. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Állítható karkötő öt kővel GOLD (4 mm, magasság 5 mm, súlya mindössze 2.3 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Tegye a kosárba és ragyogjon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 4x5 mm |
| Elhelyezés: | kéz, láb |
| Felület: | Fényes |
| Felületkezelés: | Sárga PVD |
| Hosszúság: | állítható, 21 cm, 22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm, 26 cm |
| Kövek: | Kubikus cirkónia |
| Súly: | 2,3 g |
| Szín: | arany |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
