Állítható karkötő ÖSSZEKAPCSOLT KARIKÁK GOLD
Kód: S7163Termék részletes leírása
Állítható karkötő ÖSSZEKAPCSOLT KARIKÁK GOLD
Néha a kis dolgok okozzák a legnagyobb örömöt. Állítható karkötő ÖSSZEKAPCSOLT KARIKÁK GOLD (18 mm, magasság 11 mm, súlya mindössze 2.4 g) éppen ilyen darab – nemesacélból készült ékszer, amely napról napra örömet okoz Önnek.
Miért éppen nemesacél? mert nem feketedik, nem okoz allergiát és nem fakul. Minden ékszerünket független laboratóriumban ellenőrizzük, így nyugodt lehet a minőséget illetően.
★★★★★ Meglepett, hogy ennyi pénzért ilyen minőségi ékszert kaptam. Biztosan visszatérek még! — Veronika L.
20 000 Ft feletti vásárlás esetén a szállítást mi álljuk. 13 óráig rendel? Csomagja még aznap útnak indul. És ha mégsem passzolna — 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Állítható karkötő ÖSSZEKAPCSOLT KARIKÁK GOLD (18 mm, magasság 11 mm, súlya mindössze 2.4 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Tegye a kosárba és ragyogjon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 18x11 mm |
| Felület: | Fényes |
| Felületkezelés: | Sárga PVD |
| Hosszúság: | 19,5-22,5 cm |
| Súly: | 2,4 g |
| Szín: | arany |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
