Állítható karkötő KAGYLÓ GOLD
Kód: S7142Termék részletes leírása
Állítható karkötő KAGYLÓ GOLD
Csak a legcsillogóbbat érdemli. Állítható karkötő KAGYLÓ GOLD (11 mm, magasság 8 mm, súlya mindössze 2.0 g) pontosan az a darab, amely mosolyt csal az arcára. Ebből készült: nemesacél – gyönyörű és mégis elpusztíthatatlan.
Anyag, amely a mindennapi kalandok mellett is helytáll — ez a nemesacél. Hipoallergén és színálló. Minden darab átesik a minőségellenőrzésen.
★★★★★ Gyönyörű ékszer, pontosan úgy néz ki, mint a képen. Minden nap viselem, és tartja a színét és a fényét. — Alena C.
Néhány kattintás, és az ékszer már úton is van Önhöz. 13 óráig rendel? Még aznap útnak indul. 20 000 Ft felett ingyenes a szállítás, és ha mégsem passzol, 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Állítható karkötő KAGYLÓ GOLD (11 mm, magasság 8 mm, súlya mindössze 2.0 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Tegye a kosárba és ragyogjon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 11x8 mm |
| Felület: | Fényes |
| Felületkezelés: | Sárga PVD |
| Hosszúság: | 20-23 cm (hosszabbító lánccal) |
| Súly: | 2 g |
| Szín: | arany |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
