Állítható karkötő FOLYÓI GYÖNGY GOLD
Kód: S7116Termék részletes leírása
Állítható karkötő FOLYÓI GYÖNGY GOLD
Az elegancia neve: Állítható karkötő FOLYÓI GYÖNGY GOLD (9 mm, magasság 5 mm, súlya mindössze 1.3 g). Ebből készült: nemesacél, így ékszere ugyanolyan intenzíven fog ragyogni, mint az első viselés napján.
Anyag, amely a mindennapi kalandok mellett is helytáll — ez a nemesacél. Hipoallergén és színálló. Minden darab átesik a minőségellenőrzésen.
★★★★★ Gyönyörű ékszer, pontosan úgy néz ki, mint a képen. Minden nap viselem, és tartja a színét és a fényét. — Michaela T.
Ragyogja be a napját a BRUNOshop.hu-val! Rendeljen 13 óráig, és csomagját még aznap feladjuk. 20 000 Ft felett nem kell foglalkoznia a szállítási költséggel. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Állítható karkötő FOLYÓI GYÖNGY GOLD (9 mm, magasság 5 mm, súlya mindössze 1.3 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Tegye a kosárba és ragyogjon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 9x5 mm |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | 16-19 cm (hosszabbító lánccal) |
| Kövek: | Folyami gyöngyök |
| Súly: | 1,3 g |
| Szín: | arany |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
