Állítható karkötő FOGLALT GYÖNGY
Kód: S7174Termék részletes leírása
Állítható karkötő FOGLALT GYÖNGY
Az új kedvenc darabja Állítható karkötő FOGLALT GYÖNGY (11 mm, magasság 9 mm, súlya mindössze 2.9 g). Nemesacélból, které nem feketedik, nem okoz allergiát a szép marad minden körülmények között.
Nincs feketedés, nincs allergia — csak a tiszta elegancia, ezt nyújtja a nemesacél. Független laboratórium ellenőrzi minden darab minőségét.
★★★★★ Meglepett, hogy ennyi pénzért ilyen minőségi ékszert kaptam. Biztosan visszatérek még! — Ivana A.
Ragyogja be a napját a BRUNOshop.hu-val! Rendeljen 13 óráig, és csomagját még aznap feladjuk. 20 000 Ft felett nem kell foglalkoznia a szállítási költséggel. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Állítható karkötő FOGLALT GYÖNGY (11 mm, magasság 9 mm, súlya mindössze 2.9 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Ajándékozzon örömet — rendeljen még ma!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 11x9 mm |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | 19,5-22,5 cm |
| Kövek: | Műgyöngy |
| Súly: | 2,9 g |
| Szín: | Bézs |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
