Állítható karkötő DRAZSÉ
Kód: S7166Termék részletes leírása
Állítható karkötő DRAZSÉ
Ismeri azt az érzést, amikor pontosan azt találja, amit keresett? Állítható karkötő DRAZSÉ (12 mm, magasság 7 mm, súlya mindössze 3.2 g) nemesacélból pontosan ez a pillanat. Elegancia kompromisszumok nélkül.
Nincs feketedés, nincs allergia — csak a tiszta elegancia, ezt nyújtja a nemesacél. Független laboratórium ellenőrzi minden darab minőségét.
★★★★★ Meglepett, hogy ennyi pénzért ilyen minőségi ékszert kaptam. Biztosan visszatérek még! — Lenka P.
Ragyogja be a napját a BRUNOshop.hu-val! Rendeljen 13 óráig, és csomagját még aznap feladjuk. 20 000 Ft felett nem kell foglalkoznia a szállítási költséggel. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Állítható karkötő DRAZSÉ (12 mm, magasság 7 mm, súlya mindössze 3.2 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Az új kedvenc ékszere már várja Önt!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 12x7 mm |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | 18-21 cm (hosszabbító lánccal) |
| Súly: | 3,2 g |
| Szín: | ezüst |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
