Állítható karkötő DRAZSÉ GOLD
Kód: S7158Termék részletes leírása
Állítható karkötő DRAZSÉ GOLD
Egyedi, csillogó és mindenekelőtt az Öné — Állítható karkötő DRAZSÉ GOLD (12 mm, magasság 7 mm, súlya mindössze 3.3 g). Dizájn, tartósság és tökéletes anyagharmonía. A nemesacél arról gondoskodik, hogy az öröm sokáig kitartson.
Miért éppen nemesacél? mert nem feketedik, nem okoz allergiát és nem fakul. Minden ékszerünket független laboratóriumban ellenőrizzük, így nyugodt lehet a minőséget illetően.
★★★★★ Gyönyörű ékszer, pontosan úgy néz ki, mint a képen. Minden nap viselem, és tartja a színét és a fényét. — Lucie M.
Néhány kattintás, és az ékszer már úton is van Önhöz. 13 óráig rendel? Még aznap útnak indul. 20 000 Ft felett ingyenes a szállítás, és ha mégsem passzol, 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Állítható karkötő DRAZSÉ GOLD (12 mm, magasság 7 mm, súlya mindössze 3.3 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Tegye a kosárba és ragyogjon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Dísz mérete: | 12x7 mm |
| Felület: | Fényes |
| Felületkezelés: | Sárga PVD |
| Hosszúság: | 19-22 cm |
| Súly: | 3,3 g |
| Szín: | arany |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
