Állítható karkötő C-BETŰK
Kód: S7177Termék részletes leírása
Állítható karkötő C-BETŰK
Minden ékszernek megvan a saját története. Az Önéje most kezdődik a következővel: Állítható karkötő C-BETŰK (súlya mindössze 1.5 g). A nemesacél nem igényel különleges gondozást, csak Önt.
Nincs feketedés, nincs allergia — csak a tiszta elegancia, ezt nyújtja a nemesacél. Független laboratórium ellenőrzi minden darab minőségét.
★★★★★ Meglepett, hogy ennyi pénzért ilyen minőségi ékszert kaptam. Biztosan visszatérek még! — Lenka P.
Ragyogja be a napját a BRUNOshop.hu-val! Rendeljen 13 óráig, és csomagját még aznap feladjuk. 20 000 Ft felett nem kell foglalkoznia a szállítási költséggel. Nem találta el? 14 napon belül visszaküldheti.
Miért vásároljon nálunk
- Állítható karkötő C-BETŰK (súlya mindössze 1.5 g)
- Megérdemli ezt az ékszert
- Nemesacél — nem feketedik, hipoallergén, karcálló
- Minőségi tanúsítvány független laboratóriumtól
- Ingyenes szállítás 20 000 Ft felett
- 24 órán belül feladjuk; 13 óráig leadott rendelés esetén akár még aznap
- 14 napos visszaküldési jog
Ideális ajándék: születésnapra, karácsonyra, vagy ajándékba magának
Készüljön a ragyogásra — rendeljen még ma!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Karkötők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | nemesacél |
| Felület: | Fényes |
| Hosszúság: | 17 - 22 cm |
| Súly: | 1,5 g |
| Szélesség: | 3 mm |
| Szín: | ezüst |
| Záródás: | Karabíner |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
